Din iepuras Playboy in mamica
Ziarul Atac, 18 februarie 2010, Ora 22:25 | 223 afisari
- Tweet
- |
- Comenteaza (0)
Kendra Wilkinson, fosta iubita a lui Hugh Hefner’s, tăticul Plyboy, sărbătoreşte după ce a dat naştere primului ei copil.
Fostul Playboy – up, in varsta de 24 de ani şi sotul sau, fotbalistul american Hank Baskett, au urat bun venit in familie unui baieţel, la primele ore ale acestei dimineţi.
Micuţul a fost născut prin cezariană într-un spital din Indianapolis, la două zile după ce Wilkinson a intrat în travaliu.
Confirmând ştirea pe pagina sa Twitter, mogulul Playboy, Hefner a declarat:
“Felicitări pentru Kendra si Hank la sosirea micuţului Hank . Ce cadou minunat de Crăciun!”
Noul rol al Kendrei de soţie şi mamă, este o schimbare drastică, faţă de viaţa pe care aceasta o avea în urmă cu 15 luni.
Înainte de a începe întâlnirile amoroase cu actualul său soţ, undeva în luna septembrie a anului 2008, ea era un fotomodel strălucit şi totodată una dintre cele trei iubite ale lui Hefner.
Împreună cu Hefner şi celelalte două prietene ale sale, Holly Madison si Bridget Marquardt, Wilkinson a jucat in show-ul TV cunoscut în S.U.A. sub numele de The Girls Next Door, în care era ilustrată viaţa acestora la faimosul conac Playboy.
În ciuda desparţirii oficiale şi a mutării sale de la Playboy Mansion, Wilkinson şi Hefner, au ramas prieteni, fiind stabilit deja ca marele magnat să fie nasul micuţului Hank.
Editoriale
-
Cine numără ouăle gardienilor?
de Mihai Ghezea
Şoc! Justiţia românească şi-a luat inima în dinţi şi a aruncat pe piaţă, acum la sfârşit de gerar - început de făurar, două bombe de mare calibru: Vîntu şi Năstase ar putea fi colegi de celulă. După cum ştiţi, ambii s-au ales cu câte o sentinţă ce prevede „c ...[continuare]
Comentarii
Adauga un comentariuAdauga comentariu