In genunchi pe scenă pentru Mădălina Manole
Ziarul Atac, 26 iulie 2010, Ora 17:34 | 144 afisari
- Tweet
- |
- Comenteaza (0)
Silvia Dumitrescu a interpretat melodia “Frumuseţea lumii”, pe care i-a dedicat-o artistei Mădălina Manole stând în genunchi pe scenă.
Îmbrăcată cu o rochie neagră, artista a ţinut să cânte câteva melodii de pe noul album “Best Of”, pe care l-a lansat vineri..
Editoriale
-
Sezonul nevestelor
de Mihai Ghezea
Pe la americani e obicei vechi. În campania electorală, politicienii vin cu soţiile sau soţii, cu copiii, cu bunicii şi cu câinele sau pisica din dotare. Americanul de rând este curios să afle cum se comportă eventualul senator, guvernator sau preşedinte cu familia, dacă-şi bate so ...[continuare]
Cele mai citite stiri
- Nadine il acuza pe Caludiu Bleont de hartuire sexuala. „Urla ca vrea sa ma f***!” [523 afisari]
- Cadoul sexy al fotomodelului Mayra Suarez a ajuns pe interent şi este savurat de o lume întreagă [437 afisari]
- Binca Drăguşanu susţine că lui Cătălin Botezatu i-ar plăcea să atingă bărbaţii [411 afisari]
- SCANDALOS! Serban Ionescu nu are boala Lyme! [312 afisari]
- GOOGLE îl omagiază azi pe ROBERT MOOG, inventatorul sintetizatorului, printr-un logo sonor [302 afisari]
Comentarii
Adauga un comentariuAdauga comentariu