ANDREEA MANTEA, fără să vrea MĂMICĂ!

Ziarul Atac, 26 noiembrie 2009, Ora 22:51 | 78 afisari

ANDREEA MANTEA, fără să vrea MĂMICĂ!

La vestea că iubitul ei, Andrei Ţârdea are o fetiţă pe numele Ariana, Andreea Mantea a devenit automat mamă vitreagă. După un război continuu public, fosta soţie, Alexandra a demonstrat că Andrei este tatăl adevărat al fetiţei, făcând testul ADN.
Aşadar, acum Ţârdea trebuie să plătească o alocaţie de 150 RON pe lună, sumă stabilită de tribubal, urmând ca Andreea Mantea să îşi aducă şi ea o contribuţie de 350 RON, în condiţiile în care iubitul său s-a declarat lipsit de venituri.
Contrar declaraţiilor anterioare, Andreea Mantea a declarat că îl va susţine în continuare aşa cum a făcut-o şi iubitul ei. (D.D.)

Comentarii

Adauga un comentariu

Eva, 27 noiembrie 2009 18:03

Cum sa fie mamica daca nu e casatorita cu acest individ!?!Daca ar fi o femeie desteapta i-ar spune"pas"instabilului,imaturului,necoptului Tardea.Bine zicea Bichir:ocupati-va de copil,lasati plasmele,tigaile,mobilele...Mama lui Tardea,aveti doi nepoti,asumati-va ispravile fiului.Sunt,totusi,sange din sangele dv.,rea mai sunteti la suflet,doamna.Sunteti cumva mama!?!

0
0

Adauga comentariu

Nume*

Comentariul tau

Editoriale

  • Cine numără ouăle gardienilor?

    Cine numără ouăle gardienilor?

    de Mihai Ghezea

    Şoc! Justiţia românească şi-a luat inima în dinţi şi a aruncat pe piaţă, acum la sfârşit de gerar - început de făurar, două bombe de mare calibru: Vîntu şi Năstase ar putea fi colegi de celulă. După cum ştiţi, ambii s-au ales cu câte o sentinţă ce prevede „c ...[continuare]

Cele mai citite stiri