Antonia a devenit mămică pentru a doua oară
Ştefan Diaconu, 27 decembrie 2014, Ora 16:32
- |
-
- Tweet
![antonia-a-devenit-mamica-pentru-a-doua-oara-44943-1.jpg](https://www.ziarulatac.ro/static/i/imagini-articole/328/antonia-a-devenit-mamica-pentru-a-doua-oara-44943-1.jpg)
Antonia a adus pe lume un băiețel, fruct al poveștii de dragoste pe care o trăiește cu Alex Velea.
Micuțul a cântărit, la naștere, 3,100 de kilograme și a primit nota 10 din partea medicilor. Artista a fost asistată de chirurgul Gabriel Lemnete. Tatăl Antoniei, Mihai Iacobescu, este în culmea fericirii că a devenit din nou bunic.
"Da, Antonia a născut un băiețel. Sunt foarte fericit. Se simte foarte bine. Doresc ca bebelușul să fie sănătos, așa cum le doresc tuturor copiilor", a declarat tatăl Antoniei pentru LIBERTATEA.
Antonia mai are o fetiță, Maya, din mariajul cu Vincenzo Castellano.