După ce a fost înșelată de Mutu cu o blondă, Consuelo s-a vopsit... BLONDĂ!
Anca Bratu, 1 septembrie 2014, Ora 00:00
- |
-
- Tweet
![dupa-ce-a-fost-inselata-de-mutu-cu-o-blonda-consuelo-s-a-vopsit-blonda-42927-1.jpg](https://www.ziarulatac.ro/static/i/imagini-articole/328/dupa-ce-a-fost-inselata-de-mutu-cu-o-blonda-consuelo-s-a-vopsit-blonda-42927-1.jpg)
Chiar dacă a trecut prin clipe grele, atunci când a aflat că soţul o înşeală, acum Consuelo radiază de fericire şi a luat o decizie radicală în privinţa look-ului său.
Consuelo a simţit nevoia de o schimbare, aşa că şi-a schimbat look-ul. S-a făcut blondă şi şi-a îndreptat părul, iar rezultatul este unul surprinzător. Soţia lui Mutu a postat rezultatul pe contul de socializare, iar reacţiile au fost pe măsură.
Fanii au felicitat-o pe Consuelo pentru hotărârea ei, iar complimentele au curs lanţ. "Foarte bine îţi stă", 'S-a blondit fata?", "Eşti foarte frumoasă oricând", "Bună, înger frumos", i-au scris fanii pe Facebook.
A fost înşelată cu o blondă!
În urmă cu aproximativ o lună, Adrian Mutu a fost surprins de paparazzi Cancan.ro, alături de o blondă, iar imaginile făcute publice, i-au zguduit căsnicia din temelii!