Fetiţa Ancăi Lungu, alintată ''Prinţesa Linguriţă"
Anca Bratu, 3 noiembrie 2014, Ora 15:11
- |
-
- Tweet
![fetita-ancai-lungu-alintata-printesa-lingurita-44171-1.jpg](https://www.ziarulatac.ro/static/i/imagini-articole/328/fetita-ancai-lungu-alintata-printesa-lingurita-44171-1.jpg)
Fericiţi nevoie mare pentru minunea din viaţa lor, Anca Lungu şi soţul ei, Ştefan Lungu, au organizat o mică petrecere cu tort pentru ''Prinţesa Linguriţă".
Micuţa a îmbrăcat o fustiţă roz ca de prinţesă şi s-a lăsat fotografiată în mai multe ipostaze amuzante alături de părinţii ei, cât şi de prietenii de joacă.