Giulia Anghelescu, mamă pentru a doua oară. Artista a născut un băiețel
Mălina Andrei, 20 aprilie 2015, Ora 11:29
- |
-
- Tweet
![giulia-anghelescu-mama-pentru-a-doua-oara-artista-a-nascut-un-baietel-46339-1.jpg](https://www.ziarulatac.ro/static/i/imagini-articole/328/giulia-anghelescu-mama-pentru-a-doua-oara-artista-a-nascut-un-baietel-46339-1.jpg)
Giulia a născut sâmbătă, la Maternitatea Polizu din Capitală. Ea a fost asistată, la naştere, de acelaşi doctor cu care a născut şi Antonia, în urmă cu patru luni.
Giulia Anghelescu a născut un băiețel sănătos, prin cezariană și se declară cea mai fericită mămică.
Cântăreața a fost operată de medicul Gabriel Lemnete, care este și doctorul Antoniei.
Giulia și Vlad Huidu mai au o fetiță. Fratele mai mic al cârcotaşului Șerban Huidu şi-a botezat fetiţa şi s-a cununat religios cu iubita lui, cântăreaţa Giulia Anghelescu, în anul 2012.